Автоклав Харків на 14 літрових і 22 політрових банок + ГРАДУСНИК
2 585 ₴
- Готово до відправки
- +380 (93) 205-85-49
Ця модель автоклава має літраж у 30 л і вміщує 22 напівлітрові або 14 літрів банок із консервацією за одне завантаження. Ці харківські автоклави виготовляються з міцної сталі. Температура стерилізації в них становить від 110 до 120 градусів Цельсія. Ця модель дуже безпечна та проста в експлуатації. Купуючи автоклав, він уже повністю готовий до роботи. Модель працює від зовнішнього джерела тепла (газовий пальник, газова плита, відкритий вогонь), що дає змогу використовувати його для стерилізації банок на дачі, якщо немає електрики.
За допомогою тиску, що створюється всередині автоклава, процес варіння прискорюється в кілька разів. У табличці ви можете ознайомитися з часом стерилізації різних продуктів. Найменування продуктів Рекомендований час стерилізації
М'ясо 60 -90 хв; t 110-118 °C; початковий тиск 1,5атм Робочий тиск від 3,1 до 4,5атм
Риба
40 — 70 хв; t 110-118 °C; початковий тиск 1,5атм
Робочий тиск від 3,1 до 4,5атм
Овощи
25 хв; t 110-118 °C; початковий тиск 1,5атм
Робочий тиск від 3,1 до 4,5атм
Підготовка до роботи:
Укласти на дно автоклава у 2-3 шари щільну тканину.
Поставити закатані банки в автоклав
Залити воду в автоклав так, щоб вона була вищою на 1,5-2 см верхніх кришок банок
Встановити кришку з манометром і закрутити її гвинтом.
Насосом накачати тиск 1,5атм
За допомогою мильної піни перевірити герметичність автоклава.(особливо там, де золотник і манометр) Герметичність автоклава обов'язкова!
Нагріваємо автоклав на джерелі вогню та стежимо за температурою. Рекомендована температура, час і тиск автокланування см.таб. вище. У процесі стеріалізації якщо тиск буде вищим за 6 атм, то спрацює аварійний клапан. Після закінчення цього часу стериалізації прибираємо вогонь і даємо охолонути автоклаву до 30 °C. ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ЦЬОГО ОСТОРОЖНО СТРАВЛЮВАЄМО ПОДРУК І ВІДКРИВАЄМО КРИШКУ АВТОКЛАВА
Велика місткість автоклава та швидка стерилізація дає змогу впоратися навіть із великим урожаєм за лічені години.
Кожна господиня хоче потішити своїх близьких і знайомих смачними консервами в зимовий і весняний періоди. Особливо якщо це продукти, вирощені на своїх грядках. Але за однієї думки про те, скільки часу та сил буде потрібно на заготівлю достатньої кількості консервації, у багатьох опускаються руки та зникає будь-яке бажання. Побутовий автоклав дасть змогу вам заощадити і ваші сили, і ваш час. Завдяки йому ви зможете швидко та без зусиль приготувати найрізноманітніші консерви в домашніх умовах. Зможете потішити свою сім'ю і своїх близьких смачною консервацією власного виробництва з овочів, фруктів, м'яса, грибів, риби.
Автоклавіювання зможе надійно захистити консерви від бактерій, прискорити процес консервування, а також допоможе зберегти смакові якості продуктів. Але найголовніше за допомогою стерилізації консервів в автоклаві ви зможете неабияк збільшити термін зберігання продуктів.
Купуйте автоклав у нашому інтернет-магазині й ви самі переконаєтеся, наскільки процес консервації стане для вас простим і швидким. Зможете зберегти свій багатий урожай, вирощені з такою працею.
Автоклав можете купити самовозом у Харкові або можете замовити доставку автоклава в будь-який регіон України.
Комплектація
― корпус установлення;
― кришка;
― коромисло;
― манометр;
— автомобільний золотник (для нагнітання початкового тиску)
― термометр;
― клапан запобіжний
Рекомендовані рецепти приготування консервів із досвіду господинь:
«Кухарка у власному соку»
Курку обробити на порційні шматки, розміром приблизно 40x60 мм (або довільно), промити під проточною водою, віджати, помістити в ємність, посолити, витримати 10-15 хв. На дно 1 л. банки покласти 3-4 шт. чорного перцю, 1 пгг. запашного перцю, скласти щільно просолені порційні шматки в банку (1 см. від верху!), закотити. Стерилізувати 90 хв за тиску 0,45 мПа.
Також можна приготувати інше м'ясо: свинину, яловичину, кролятину, баранину.
«Риба натуральна»
Добре підійде річкова дрібниця або інша (стандартна, морська) риба. Потрошену рибу без голови, плавників, хвоста промити. Маленьку — цілком, більше розділити на шматки, скласти в ємність, посолити, витримати 5-10 хв. На дно 0.5 л. банки покласти 2-3 шт. чорного перцю, скласти щільно рибу (1 см. від верху банки!), закотити. Стерилізувати 60 хв. за тиску 0,45 мПа.
«Риба з овочами»
1 кг. цибуля,1 кг. моркви, 2 кг. помідор, 400 г. олії, 200 г. цукру, 3 ст. солі, 2 кг. риби.
Овочі вимити, цибулю, помідори дрібно нашаткувати, морква ~ на велику тертку, потрошену рибу без голови, хвоста та плавників обробити порційно. Усі компоненти скласти в ємність, перемішати із сіллю, цукром, олією (якщо риба жирна, олії можна брати в меншій кількості), витримати 15 хв. На дно 0.5 л.банки покласти 2-3 шт. чорного перцю, скласти щільно рибу з овочами (I см від верху банки!), закатати. Стерилізувати 60 хв. за тиску 0.45 мПа (якщо в риби немає великих кісток, то час стерилізації можна скоротити до 45 хв, за того ж робочого тиску).
Основні характеристики
Країна-виробник Україна
Вага 21 кг
Висота 600 мм
Температура стеріалізації 110-118 °C
Робочий тиск від 3,1 до 4,5атм
Виробник Харків
Місткість встановлення 22 напівлітрових банки або 14 літрів
Ширина 350 мм
Початковий тиск 1,5атм
Спрацьовування аварійного клапана 6 атм + 0,05атм
Основні атрибути | |
---|---|
Об`єм | 30 л |
Джерело нагріву | Зовнішній |
Тип | Автоклав |
Матеріал | Вуглецева сталь |
Країна виробник | Україна |
- Ціна: 2 585 ₴