Контейнер харчовий Bigbox 80 л. призначений для пакування, зберігання, транспортування різних продуктів, а також одягу або іграшок. Комплектується кришкою, яка щільно закривається ручками, що перешкоджає випадковому проливанню рідких продуктів.
Контейнер харчовий Bigbox 80 л. обладнаний 4 коліщатками, що неабияк спрощує його транспортування.
Завдяки широкому температурному режиму застосування (від - 20 °C до + 110 °C) пластикові контейнери дають змогу використовувати їх як під час заморожування продуктів, так і під час зберігання гарячих продуктів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ал-Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴



